CC Lesk na parkety a korek 750ml

Kód: 4500CC2012075007
Neohodnoceno
Značka: Dr. SCHUTZ
334 Kč / ks 276,03 Kč bez DPH
Skladem ihned k odběru (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2020

Pro ošetření všech lakovaných dřevěných a korkových podlah. Ošetřuje a chrání nové parkety a korek hedvábně lesklým ochranným filmem, starým parketám a korku propůjčuje opět nový lesk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Spotřeba:
20 – 25 g/m2 každá vrstva
 
 
CC-Lesk na parkety a korek
 
1. Popis
 Polymerová disperze s obsahem vosků k ošetření všech lakovaných dřevěných a korkových podlah. Chrání nové parkety a korek hedvábně lesklým ochranným filmem před vychozenými cestičkami a škrábanci, starým podlahám propůjčuje opět nový lesk. Vynikající přilnavost také na třívrstvé dřevěné podlahy s výrobním UV-lakováním. Je obzvláště vhodný pro povrchy lakované hedvábně lesklým lakem. Pravidelné čištění ošetřených podlah CC-Čističem na parkety a korek bude značně zjednodušeno.
 
2. Oblasti použití
Lakované dřevěné a korkové podlahy. Dbát na doporučení v návodu na konkrétní podlahovinu.
 
3. Použití
Podlahu nejprve důkladně vyčistit pomocí CC-Čističe na parkety a korek. Následně nanést neředěný CC-Lesk na parkety a korek tence a rovnoměrně na suchou podlahu. Použít mop CC-Lasička nebo široký plochý mop, který nepouští vlákna. Pokud požadujete větší lesk, postup po zaschnutí první vrstvy zopakovat. Plochu nechat před používáním důkladně zaschnout, minimálně 12 hodin (nejlépe přes noc). Ochrana podlahy zůstane zachována, pokud bude pravidelně po důkladném čištění nanesen CC-Lesk na parkety a korek.
 
Ošetřovací cyklus je závislý podle stupně zatížení a může se řídit podle následující tabulky:
- Málo zatěžované podlahy (např. obývací pokoje, ložnice, kanceláře bez veřejného provozu) podle potřeby 1 – 2x ročně.
- Středně zatěžované podlahy (např. předsíně, schody, kanceláře s veřejným provozem) podle potřeby každých 3 - 6 měsíců, silněji zatěžované prostory ještě častěji.
- Obzvlášť silně zatěžované podlahy (např. restaurace, obchody, obchodní domy, školy nebo taneční parkety) ošetřovat každých 4 – 8 týdnů, podle potřeby ještě častěji.
 
Upozornění
CC-Lesk na parkety a korek zesiluje přirozený vzhled podlahy a způsobuje zvýraznění barev. Většinou je tento efekt požadován. V případě pochybností se doporučuje vyzkoušet produkt na nenápadném místě. Před použitím zavčas vypnout podlahové topení, zamezit přímému slunečnímu záření a průvanu. U těch druhů dřevin, které jsou obzvláště choulostivé na vlhkost (např. buk, javor), doporučujeme nejprve provést ošetření CC-Přípravkem na impregnaci spár.
 
Spotřeba: 20 – 25 g/m2 každá vrstva
 
 
 
Balení 750 ml - plastová láhev
               5 l - plastový kanystr 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: