CC Mat 3000PU ochranná vrstva 750ml

Kód: 4500CC2617075007
Neohodnoceno
Značka: Dr. SCHUTZ
309 Kč / ks 255,37 Kč bez DPH
Skladem ihned k odběru (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.6.2020

Polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu. Optimální především pro ošetřování elastických podlahovin v domácnosti. Lesklá optika. Protiskluzný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Spotřeba:
Běžné denní čištění  0,1 - 0,2 litru na 100 m2.
 
 
CC-Mat-3000PU
 
1. Popis
Polymerová disperze s obsahem polyuretanu pro ošetření nově položených nebo základně vyčištěných podlahovin v objektech, pokud tyto nemohou být opatřeny tvrdým polymerovým ochranným filmem nebo není možné ošetření CC-PU-systémem. Díky speciální polymerní kombinaci je velmi dobře vhodný také k rychlému oživení podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu. Optimální je také pro ošetření a běžné denní čištění v domácnostech. Chrání povrch elastickým, protiskluzným, lesklým ochranným filmem. Zamezuje přilnutí nečistot.
 
 2.Oblasti použití
Podlahoviny z PVC, CV, LINOLEUM. Použití na podlahovinách z polyolefinu, gumových a kamenných podlahách je podmíněně možné, Dbát na doporučení v návodu na konkrétní podlahovinu.
 
3. Použití
Ošetření nově položených nebo základně vyčištěných povrchů a oživení výrobní PU- úpravy povrchu:
Po čištění po ukončení stavebních prací nebo po základním čištění nanést CC-Mat- 3000PU neředěný tence a stejnoměrně na ošetřovanou plochu pomocí mopu CC-Lasička nebo plochým mopem (např. CC-Quick-Step-mop) v podélném směru. Po naschnutí první vrstvy tento postup opakovat ještě jednou v příčném směru. V silně zatěžovaných prostorách po zaschnutí nanést ještě třetí nátěr v podélném směru. Ošetřenou plochu nechat před používáním minimálně 12 hodin zaschnout, nejlépe přes noc. Při oživování výrobních PU-úprav povrchu je nutné před nanešením CC-Matu-3000PU povrch důkladně základně vyčistit
CC-Základním čistícím přípravkem R nebo CC čističem PU. Doporučujeme přitom použít zelený pad.
 
Běžné čištění
CC-Mat-3000PU rozředit v poměru 1:100 - 1:200 (50 - 100 ml na 10 l vody) a podlahu tímto roztokem zavlhka vytřít. Tento postup je vhodný pouze pro mírné znečištění. Pro odstraňování silného znečištění (např. chodby, kuchyně) a pro dosažení optimálního čistícího účinku používejte pro denní čištění pravidelně CC-PU-čistič.
 
Balení 750 ml - plastová láhev 5 l - plastový kanystr 10 l - plastový kanystr

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: