CC Mýdlo na dřevo 750ml

Kód: 4500CC0180075007
Neohodnoceno
Značka: Dr. SCHUTZ
255 Kč / ks 210,74 Kč bez DPH
Skladem ihned k odběru (3 ks)
Můžeme doručit do:
5.6.2020

Čistí a ošetřuje jedním pracovním pochodem olejované a voskované dřevěné nebo korkové podlahy. Výjimečná čistící síla na přírodní mýdlové bázi při současně šetrné pH-hodnotě. Hedvábně matná receptura.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spotřeba:
cca 0,2 litru na 100 m² (běžné čištění)
20-25 g/m2 každý nátěr (první ošetření)
 
 
CC-Mýdlo na dřevo
 
1. Popis
 
Ošetřovací prostředek na bázi mýdla a vosků pro první ošetření, denní čištění a ošetřování olejovaných a voskovaných dřevěných nebo korkových podlah. Vysoká čistící účinnost při šetrné pH-hodnotě. Tyto vlastnosti zaručují minimální nebezpečí barevných změn i u dřevin citlivých na alkálie (např. dub). Zanechává hedvábně matný ošetřovací film a působí antistaticky. Sortiment obsahuje také CC-Mýdlo na dřevo-bílé pro pravidelné čištění a ošetřování doběla tónovaných podlahovin.
 
2. Oblasti použití
 
Olejované a voskované dřevěné nebo korkové podlahy. Dbát na doporučení v návodu na konkrétní podlahovinu. 
 
3. Použití
 
První ošetření:
Pro vytvoření ochranného filmu naneste CC-Mýdlo na dřevo neředěné pomocí mopu CCLasička nebo plochým mopem, který nepouští vlákna jednou až dvakrát tence a stejnoměrně na čistou podlahu. Po úplném zaschnutí povrch rozleštěte jednokotoučovým strojem CC-Floor Boy (domácnost) popř. CC-SRP (objekt) s bílým padem. Podlaha dostane krásnou hedvábně matnou optiku.
 
Běžné denní čištění:
CC-Mýdlo na dřevo rozřeďte v poměru 1:100 – 1:200 (50-100 ml na 10 litrů vody) a podlahu tímto roztokem zavlhka vytřete. Zbytkovou vlhkost nechte zaschnout. Podlaha bude jedním pracovním postupem vyčištěna a ošetřena. Pravidelné leštění vede ke zvýšení odolnosti ochranného filmu a doporučuje se zejména v silněji zatěžovaných prostorách.
 
Upozornění:
Bíle pigmentované CC-Mýdlo na dřevo-bílé před používáním důkladně protřepejte. Přírodní produkty dřevo a korek nesmí být delší dobu mokré nebo vlhké, protože přijímají vlhkost a mohlo by dojít k jejich deformaci (bobtnání). Vytírání proto provádějte dobře vyždímaným hadrem, aby se netvořily "loužičky". Opakované předávkování CC-Mýdla na dřevo nebo vnos vlhkosti může na ošetřených plochách vést ke zvýšení hladkosti povrchu a tím ke snížení protiskluznosti povrchu.
 
 
Spotřeba:
cca 0,2 litru na 100 m² (běžné čištění)
20-25 g/m2 každý nátěr (první ošetření)
 
Balení: 750 ml - plastová láhev
               5 l - plastový kanystr 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: