ZAVŘENO - V pátek 20.9.2019 bude prodejna i e-shop mimo provoz. Objednávky přijaté ve čtvrtek po 10 hodině budou odesílány až v pondělí 23.9.2019. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Kobercová lišta PVC - bílá

Kód: 27000400
Tip
Neohodnoceno
Značka: MEGAT
18 Kč / bm 14,88 Kč bez DPH
Skladem ihned k odběru (470,5 bm)
Můžeme doručit do:
24.9.2019

Nejpoužívanější způsob ukončení koberce jak v bytových, tak komerčních prostorách. Cena uvedena za 1 bm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lišta se dodává v délce 2,5 bm.

Lišta k ukončení koberce na zdi. Snadná montáž. Soklová lišta je pěkný prvek k ukončení koberce. 

 

Doporučený postup lepení PP lišt na omítky a malby

  • Přesvědčte se, zda povrchová vrstva omítky nebo malby je dostatečně povrchově pevná, jinak proveďte očištění až na pevný podklad smirkovým papírem nebo drátěným kartáčem.
  • K přilepení používejte rozpouštědlová CR lepidla typu GOLDpren 50, případně rozpouštědlové typy montážních lepidel v kartuších 310ml (tzv. tekuté hřebíky).
  • Použití silikonových tmelů nelze obecně doporučit, vzhledem k možnému obsahu uhlovodíkových změkčovadel, která mohou po delším časovém období (po měsících) způsobit jejich migrací narušení tvaru, pokroucení a odlepení lišt.
  • Pro dosažení optimálních podmínek při vytváření spoje v okamžiku po slepení se doporučuje fixace spoje hřebíčky v množství 1-2 ks na bm lišty.

 

Poznámka:

Toto doporučení má rámcový charakter. Každý zpracovatel si musí podle doporučení výrobců jednotlivých lepidel provést ověření na své vlastní konkrétní podmínky zpracování. Upozorňujeme, že většina výrobců nedoporučuje používání svých lepidel při teplotách pod 10-15°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obvodové lišty
Záruka: 2 roky
Plocha v balíku: 2,5 bm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: