Dr. Schutz CC Mýdlo na dřevo 750ml

Kód: 4500CC0180075007
Neohodnoceno
Značka: Dr. SCHUTZ
288 Kč / ks 238,02 Kč bez DPH
Skladem ihned k odběru
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Čistí a ošetřuje jedním pracovním pochodem olejované a voskované dřevěné nebo korkové podlahy. Výjimečná čistící síla na přírodní mýdlové bázi při současně šetrné pH-hodnotě. Hedvábně matná receptura.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  
 

Mýdlo na dřevo


POPIS PRODUKTU:

Čistící a ošetřovací prostředek na bázi mýdla pro pravidelné čištění a ošetřování olejovaných a voskovaných dřevěných nebo korkových podlah. Vysoká čistící účinnost při šetrné pH-hodnotě. Tyto vlastnosti zaručují minimální nebezpečí barevných změn i u dřevin citlivých na alkálie (např. dub). Působí antistaticky.

OBLASTI POUŽITÍ:

Výrobně i ručně olejované/voskované dřevěné a korkové podlahy. Dbejte všech pokynů v návodech na ošetřování podlahovin, které najdete na www.dema-dekor.cz.

POUŽITÍ:

Mýdlo na dřevo rozřeďte v poměru 1:100 – 1:200 (50-100 ml na 10 litrů vody) a podlahu tímto roztokem zavlhka vytřete.

Zbytkovou vlhkost nechte zaschnout. Podlaha bude jedním pracovním postupem vyčištěna a ošetřena.

Pravidelné leštění vede ke zvýšení odolnosti ochranného filmu a doporučuje se zejména v silněji zatěžovaných prostorách.

Upozornění:

Přírodní produkty dřevo a korek nesmí být delší dobu mokré nebo vlhké, protože přijímají vlhkost a mohlo by dojít k jejich deformaci (bobtnání). Vytírání proto provádějte dobře vyždímaným hadrem, aby se netvořily "loužičky".

Opakované předávkování Mýdla na dřevo nebo vnos vlhkosti může na ošetřených plochách vést ke zvýšení hladkosti povrchu a tím ke snížení protiskluznosti povrchu.


SPOTŘEBA:

Běžné čištění: cca 0,2 litru na 100 m2


SKLADOVÁNÍ :

Skladujte uzavřený v originálním obalu v chladu a suchu. Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti 24 měsíců od data výroby při skladování v neotevřeném originálním obalu.

TECHNICKÁ DATA:

Obsah látek: méně než 5% mýdlo, méně než 5% anionické povrchově aktivní látky, méně než 5% neionické povrchově aktivní látky. Obsahuje CHLOROMETHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE a BRONOPOL. GISCODE: GU40 (Produktový kód pro čistící a ošetřovací prostředky) ADR/RID: Žádné nebezpečí ve smyslu přepravních předpisů. CLP: Produkt nemá žádné zařazení dle CLP-Nařízení. EUH208 Obsahuje směs z: 5-Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-on a 2 Methyl-2H-isothiazol-3-on. Může vyvolat alergickou reakci.

Dbát na běžná bezpečnostní opatření i v případě použití produktů s nízkým obsahem škodlivých látek. Prázdné obaly mohou být vyhozeny do domácího odpadu, popř. odevzdány k recyklaci.


ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ:

Pro oživení olejovaných/voskovaných dřevěných a korkových podlah doporučujeme použít produkt Dr. Schutz H2Oil. Dbát na naše objektově specifická doporučení na ošetřování a čištění konkrétních podlahovin, která najdete na www.dema-dekor.cz.
 

VŠEOBECNÁ UPOZORNĚNÍ:

Veškeré tyto informace a prohlášení ve své aktuální formě platí také jako součást těchto dokumentů: - Všeobecná upozornění pro použití Dr. Schutz povrchových úprav. - Bezpečnostní list. Uvedené tiskoviny a také tato informace o produktu jsou ve svých aktuálních formách k dispozici na www.demadekor.cz nebo je možné si je vyžádat na níže uvedené adrese.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: