23.7. - 26.7. 2024 ZAVŘENO     Vážení zákazníci, z důvodu celofiremní dovolené bude eshop i prodejna mimo provoz   Poslední spedice skladového zboží je pondělí 22.7.2024   Od 29.7. bude běžný provoz    Děkujeme za pochopení Tým Ebenel  

Dr. Schutz CC R 1000 čistící přípravek 750 ml

Kód: 4500CCR1000750
Neohodnoceno
Značka: Dr. SCHUTZ
219 Kč / ks 180,99 Kč bez DPH
Skladem ihned k odběru
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Speciální čistící prostředek pro běžné denní čištění a ošetřování elastických podlahovin a tvrdých podlahovin. Podlahy z umělých hmot (PVC, CV, Polyolefin), linoleum, kaučukové podlahy (guma), přírodní a umělý kámen. Je vhodný také pro sportovní povrchy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

R 1000 čistící přípravek

POPIS PRODUKTU:

Speciální čistící prostředek pro běžné denní čištění a ošetřování elastických podlahovin a tvrdých podlahovin.
  • Na základě vodou rozpustných ošetřovacích komponentů, které nevyžadují žádné životní prostředí zatěžující základní čištění.
  • Čistí a ošetřuje jedním pracovním postupem.
  • V používaných koncentracích je pH-neutrální.
  • Je vhodný pro použití do čistících automatů.
  • Doporučen také pro první ošetření těch podlahových kvalit, které nemohou nebo nesmí být opatřeny tvrdými polymerovými ochrannými vrstvami.
• Působí protiskluzně, vytváří hedvábně matný, antistatický ochranný film.
• Vynikající vázání nečistot a zbytků s obsahem tuku.
• Splňuje požadavky normy DIN 18032 (kluznost) pro sportovní povrchy.

 

OBLASTI POUŽITÍ:

Podlahy z umělých hmot (PVC, CV, Polyolefin), linoleum, kaučukové podlahy (guma), přírodní a umělý kámen. Je vhodný také pro sportovní povrchy.
Dbejte všech pokynů v návodech na ošetřování podlahovin, které najdete na www.dema-dekor.cz.
 
POUŽITÍ:
 

První ošetření v silněji zatěžovaných prostorách:

Pokud není možno provést ošetření polymerovou disperzí, zřeďte R 1000-čistící přípravek v poměru 1 : 10 (1 litr na 10 litrů vody) a podlahu po čištění po pokládce nebo po základním čištění tímto roztokem důkladně vytřete. Vytvořený ochranný film po úplném zaschnutí vyleštěte jednokotoučovým rotačním strojem SRP 2+S s leštícím padem (bílý) nebo leštícím kartáčem.

Běžné denní čištění:

R 1000-čistící přípravek zřeďte v poměru 1 : 200 (50 ml na 10 litrů vody) a podlahu tímto roztokem vytřete. Zbytkovou vlhkost nechejte zaschnout. Podlaha bude jedním pracovním pochodem vyčištěna a ošetřena. Pro zvrásněné povrchy a do čistících automatů použijte koncentraci 1 : 400 (25 ml do 10 litrů vody).

Upozornění: Opakované pravidelné leštění vede ke zvyšování odolnosti ochranného filmu a doporučuje se zejména v silněji zatěžovaných objektech. Dbejte na přesné dávkování. Opakované předávkování R 1000-čistícího přípravku nebo přílišná vlhkost podlahy může vést ke zvýšení kluznosti povrchu a tím k omezení protiskluznosti.

SPOTŘEBA:

První ošetření: cca 2 litry na 100 m2 (Ředění 1:10)

Běžné denní čištění: cca 0,1 litru na 100 m2 (Ředění 1:200)

SKLADOVÁNÍ:

Skladujte uzavřený v originálním obalu v chladu a suchu. Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.

TECHNICKÁ DATA :

Obsah látek: méně než 5% neionické povrchově aktivní látky, méně než 5% anionické povrchově aktivní látky. Obsahuje parfémy (LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL), rozpouštědla. Giscode: GU 50 (Produktový kód pro čistící a ošetřovací prostředky) pH: 9,5 (Koncentrát) ADR/RID: Žádné nebezpečí ve smyslu přepravních předpisů. CLP: Produkt nemá žádné zařazení dle CLP-Nařízení.

Dbát na běžná bezpečnostní opatření i v případě použití produktů s nízkým obsahem škodlivých látek. Prázdné obaly mohou být vyhozeny do domácího odpadu, popř. odevzdány k recyklaci.

ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ:

Dbát na naše objektově specifická doporučení na ošetřování a čištění konkrétních podlahovin, která najdete na www.dema-dekor.cz.

VŠEOBECNÁ UPOZORNĚNÍ:

Veškeré tyto informace a prohlášení ve své aktuální formě platí také jako součást těchto dokumentů: - Všeobecná upozornění pro použití Dr. Schutz povrchových úprav. - Bezpečnostní list. Uvedené tiskoviny a také tato informace o produktu jsou ve svých aktuálních formách k dispozici na www.demadekor.cz nebo je možné si je vyžádat na níže uvedené adrese.

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: