23.7. - 26.7. 2024 ZAVŘENO     Vážení zákazníci, z důvodu celofiremní dovolené bude eshop i prodejna mimo provoz   Poslední spedice skladového zboží je pondělí 22.7.2024   Od 29.7. bude běžný provoz    Děkujeme za pochopení Tým Ebenel  

LOBA Ochranný prostředek FLOORCARE - Lesk 1l

Kód: 70FLLOR/1
Neohodnoceno
Značka: LOBA
548 Kč –9 %
floorcare
548 Kč –9 % 496 Kč / ks 409,92 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Lesk - víceúčelový prostředek pro ošetřování podlah. Pro ošetřování lakovaných dřevených a korkových podlah a elastických podlahovin jako je PVC a linoleum. Pro běžné ošetřování podlahy se prostředek ředí. Do 10 l vody se přidá 0,5 - 1 l tohoto prostředku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

floorcareLOBA® FloorCare je víceúčelový ošetřující přípravek na vodní bázi.

Oblast použití:
Pro ošetřování lakovaných dřevěných a korkových podlah a elastických podlahovin jako je PVC a linoleum. Na kamenné podlahy pouze ve vnitřních prostorách. Neaplikovat na glazurované a leštěné kamenné dlaždice.
 
Spotřeba:
3-4 litry na 100 m2 v jedné vrstvě
 
Disperzní pečující prostředky. K ochraně lakovaných podlah.
Chrání konzervované podlahy pečujícím filmem před jemným poškrábáním a před stopami vznikajícími používáním. Brání předčasnému opotřebení a zvyšuje životnost povrchu.

• Udržujte hodnotu a vzhled podlahy
• Chrání dlouhodobě lak před opotřebením
• Univerzální použití na různých krytinách
• Dodává nový lesk namáhaným a opotřebeným podlahám
• Bezpečné a snadné zpracování
• Odolné proti dezinfekčním prostředkům
 
Rozsah použití:
Vhodné k péči o polomatné a matné lesklé lakované parkety, dřevěné podlahy, korkové krytiny, linoleum, PVC, neglazovaný kámen a jiné voděodolné plochy.
 

Údaje o výrobcích

Hodnota pH 8,6
Pevná tělesa 13,2 ±2%
GISCODE GE10
Složení Voda, polymery, vodou rozpustná rozpouštědla, konzervační prostředky, neionické tenzidy
Skladování a přeprava Skladovatelnost 24 měsíců, viz potisk na obalu. Nejedná se o nebezpečný materiál podle ADR. Skladování a přeprava při teplotě +5 až +25 °C. Chraňte před mrazem.
 

Pokyny ke zpracování
 

• Volné nečistoty a prach nejdříve odstraňte vysavačem, koštětem nebo mopem, následně musíte povrch setřít na mokro přípravkem  LOBACARE® CleanFix nebo Cleaner. Pevně ulpívající nečistoty a zbytky starých pečujících prostředků musíte předem odstranit základním čištěním přípravkem LOBACARE® CareRemover. Zde rovněž čtěte technické informace k příslušnému výrobku.

• Dodržujte obecné a příp. specifické požadavky na ochranu zdraví při práci. Bližší pokyny naleznete v souladu s GISCODE v návodech k obsluze, které jsou dostupné na stránkách www.wingis-online.de.

Ředidlo:
Výrobek je připravený ke zpracování a nesmíte jej ředit!
 

Pokyny ke zpracování
 
Nanášecí technika/spotřeba materiálu
Lasička LOBATOOL, na velkých plochách s vhodným plochým mopem / 30-40 ml(g)/m² = 25-35 m²/l(kg) = 3-4 l/100 m²
 
Doba schnutí:
• Na plochu můžete vstoupit za 1-2 hodiny.
• Úplné zatížení a zakrytí za 12 hodin.
 
Použití:
Nanášejte materiál na podlahu po jednotlivých částech a následně rozetřete do rovnoměrné vrstvy. Nástroj, kterým přípravek nanášíte, udržujte naplocho a nezvedejte jej, netlačte. Začněte na jedné straně místnosti naproti dveřím a potom postupujte ode zdi ke zdi na druhou stranu místnosti se vstupními dveřmi. Vždy vyčistěte kompletně celou místnost. Během schnutí nesmíte na podlahu v žádném případě znovu nanášet přípravek, došlo by k vytvoření šmouh.
 
Základní čištění:
Výrobek můžete odstranit základním čištěním přípravky LOBACARE® CareRemover, podrobnosti viz technické informace o výrobku.
 

Obecné pokyny
 
Čištění pracovních nástrojů: Pracovní nástroje okamžitě omyjte vodou.

Informace v tomto dokumentu a všechny další pokyny a doporučení, která poskytujeme formou poradenství uživatelům, jsou výsledkem dosavadních zkušeností a jsou v souladu s podmínkami norem. Z důvodu celé řady možností použití a podmínek zpracování nezbavujeme uživatele povinnosti provést vlastní testy nebo využít technické poradenství formou kontaktu s oddělením technologie využití výrobků společnosti LOBA. Dodržujte doporučení výrobce krytiny a aktuální normy.
Naše ručení a odpovědnost se řídí výhradně našimi všeobecnými obchodními podmínkami a nejsou rozšířeny ani na základě této informace, ani naším poradenstvím. Vydáním nových technických informací pozbývají původní technické informace své platnosti.

Doba schnutí: Uvedené doby schnutí platí při teplotě +20 °C a při relativní vzdušné vlhkosti 55 % až 65 % a při pečlivém
větrání pracoviště bez průvanu. Nižší teploty, vyšší hodnoty relativní vlhkosti a horší větrání vede ke zpomalení schnutí. Před
dosažením konečné tvrdosti nečistěte povrch mokrým čištěním a nepokládejte koberce. K zakrytí povrchu před dosažením
konečné tvrdosti použijte výrobek LOBATOOL Cover 400. Specifické údaje o výrobku naleznete v příslušných technických
informacích.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: