LOBA CareRemover 10 l

Kód: 7400A400100
Neohodnoceno
Značka: LOBA
3 364 Kč / ks 2 780,17 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Hloubkový ošetřovací prostředek na silně znečištěné podlahy a na odstraňování starých vrstev prostředků určených pro běžnou údržbu. 

Vhodné k odstranění starých vrstev pečujících prostředků na voděodolných podlahových krytinách jako jsou lakované nebo olejované dřevěné podlahy, kámen, linoleum, PVC a keramika.
 

Málo pění. Ředí se vodou. Výhoda: Má neutrální pH.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňuje úporné nečistoty a vrstvy starých pečujících prostředků.
Pravidelným základním čištěním v kombinaci s vhodnou péčí několikanásobně zvýšíte životnost lakovaných a olejovaných parketových podlah.
careremover


Spotřeba materiálu:
Postřikovač LOBATOOL nebo mop / 10-20 ml/m² = 50-100 m²/l (odpovídá 1-2 l na 100 m² pro hotovou směs) v závislosti na intenzitě znečištění. Čištění jednokotoučovým strojem a speciálním padem LOBATOOL zelené barvy nebo mycím automatem s vhodnými pady.
 

TECHNICKÉ INFORMACE
 
Základní čištění v systému LOBA
 
Základní čisticí prostředek pro lakované podlahové krytiny.
Odstraňuje úporné nečistoty a vrstvy starých pečujících prostředků.
Pravidelným základním čištěním v kombinaci s vhodnou péčí několikanásobně zvýšíte životnost lakovaných parketových podlah.

• Odstraňuje vrstvy pečujících prostředků
• Odstraňuje houževnaté nečistoty
• Univerzální použití na různých krytinách
• Šetří materiál, neutrální pH
 
 

 Pokyny ke zpracování
• Materiál dobře protřepejte.
• Dodržujte obecné a příp. specifické požadavky na ochranu zdraví při práci. Bližší pokyny naleznete v souladu s GISCODE
   v návodech k obsluze, které jsou dostupné na stránkách www.wingis-online.de.
 
Ředidlo Voda.
 

Údaje o výrobcích

Hodnota pH 7,6
Pevná tělesa 4,9 ±2%
GISCODE GG60
Složení < 5% neionických tenzidů, < 5% NTA, aromatické látky, LIMONENE
Skladování a přeprava Skladovatelnost 36 měsíců.
Skladování a přeprava při teplotě +5 až +25 °C. Chraňte před mrazem. Nejedná se o nebezpečný materiál podle ADR.
 
Pokyny ke zpracování
Nanášecí technika/spotřeba materiálu
Postřikovač LOBATOOL nebo mop / 10-20 ml/m² = 50-100 m²/l (odpovídá 1-2 l na 100 m² pro hotovou směs) v závislosti na intenzitě znečištění. Čištění jednokotoučovým strojem a speciálním padem LOBATOOL zelené barvy nebo mycím automatem s vhodnými pady.
 
Použití:
Příprava:
Smíchejte základní čisticí prostředek v poměru 1:4 až 1:6 s vodou a naneste na krytinu stříkací pistolí LOBATOOL, mopem nebo systémem MarobGigant.
 
Základní čištění (čisticí automat) na středních až velkých plochách:
Po krátké době působení rozetřete mycím automatem s vhodným abrazivním padem a naplavené nečistoty ihned vysajte. Ke snížení pěnivosti přidejte do nádrže na znečištěnou vodu odpěňovač LOBACARE®.
 
Základní čištění (leštička) na menších až středních plochách:
Po krátkém působení ošetřete povrch leštičkou se zeleným speciálním padem LOBATOOL. Naplavené nečistoty ihned odsajte vysavačem na mokré vysávání nebo vytřete utěrkami nebo mopem.
 
Základní čištění (ruční) na malých plochách:
Naneste čisticí roztok a po krátkém působení ručně zpracujte kartáčem se středně tvrdými štětinami. Naplavené nečistoty ihned odsajte vysavačem na mokré vysávání nebo vytřete utěrkami nebo mopem.
 
Prvotní péče:
Po každém základním čištění musíte provést opětovnou prvotní péči vhodným pečujícím přípravkem řady LOBACARE®. Pečující přípravek nanášejte až po úplném zaschnutí.
 
Intenzivní čištění
Odolné nečistoty a stopy po obuvi, které nelze odstranit přípravkem LOBACARE® Cleaner, můžete v řadě případů odstranit čištěním přípravkem CareRemover zředěným v poměru 1:10 s vodou. Tímto roztokem proveďte aerosolové zvlhčení podlahy a vyčistěte mopem vhodným pro daný typ krytiny. Bezprostředně poté znovu naneste aerosolovým rozstřikem vodu, setřete a neutralizujte. Odolné nečistoty odstraňte utěrkou, kartáčem nebo speciálním zeleným padem LOBATOOL a leštičkou (použití hrubých padů, houby apod. může mít za následek poškrábání povrchu). Vhodnost k odstranění konkrétního znečištění musíte před použitím na celé ploše vyzkoušet na nenápadném místě. Skvrny, které pronikly do laku nebo pod lak, nelze odstranit bezezbytku.
V případě vytvoření vysoké vrstvy pečujících prostředků musíte příslušnou akci příp. opakovat i několikrát. Na závěr setřete plochu čistou vodou, neutralizujte ji. To můžete provést i pomocí automatů.
 

Obecné pokyny

Čištění pracovních nástrojů: Pracovní nástroje okamžitě omyjte vodou.
Informace v tomto dokumentu a všechny další pokyny a doporučení, která poskytujeme formou poradenství uživatelům, jsou výsledkem dosavadních zkušeností a jsou v souladu s podmínkami norem. Z důvodu celé řady možností použití a podmínek zpracování nezbavujeme uživatele povinnosti provést vlastní testy nebo využít technické poradenství formou kontaktu s oddělením technologie využití výrobků společnosti LOBA. Dodržujte doporučení výrobce krytiny a aktuální normy. Naše ručení a odpovědnost se řídí výhradně našimi všeobecnými obchodními podmínkami a nejsou rozšířeny ani na základě této informace, ani naším poradenstvím. Vydáním nových technických informací pozbývají původní technické informace své platnosti.

Doba schnutí: Uvedené doby schnutí platí při teplotě +20 °C a při relativní vzdušné vlhkosti 55 % až 65 % a při pečlivém větrání pracoviště bez průvanu. Nižší teploty, vyšší hodnoty relativní vlhkosti a horší větrání vede ke zpomalení schnutí. Před dosažením konečné tvrdosti nečistěte povrch mokrým čištěním a nepokládejte koberce. K zakrytí povrchu před dosažením konečné tvrdosti použijte výrobek LOBATOOL Cover 400. Specifické údaje o výrobku naleznete v příslušných technických informacích.
 

 

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: