LOBA GYMCARE Sportbodenpflege 10 l

Kód: 7400A10310
Neohodnoceno
Značka: LOBA
3 582 Kč / ks 2 960,33 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Vodou ředitelný koncentrát pro strojové vytírání sportovních povrchů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu:
 
Vodou ředitelný koncentrát pro strojové vytírání sportovních povrchů. Vyhovuje požadavkům pro sportovní povrchy dle DIN 18032.
Je vhodný také na pryžové podlahy. Ředí se vodou. 
V případě strojového běžného ošetřování je spotřeba 2 l na 100 m2.
 
 
 
Údaje o výrobcích:

Hodnota    pH 7,9
Pevná tělesa    4,6 ±2%
GISCODE    GU50
Složení    < 5% neionických tenzidů, aromatické látky, LIMONENE
Skladování a přeprava:    Skladovatelnost 36 měsíců. Nejedná se o nebezpečný materiál podle ADR. Skladování apřeprava při teplotě +5 až +25 °C.        Chraňte před mrazem.
 
 

Oblast použití:
Vhodné k ošetřování sportovních povrchů.
 
Čištění a péče v jednom pracovním kroku. Vytírací pečující prostředek na vodní bázi.
• K pravidelnému vytírání ve sportovních halách
• Můžete nanášet i strojově
• Splňuje požadavky německých a evropských norem pro sportovní podlahy
• Velmi silný koncentrát
• Není nutné žádné neekologické základní čištění
 
Rozsah použití:
Vhodné k čištění a péči o krytiny z materiálů PVC, linoleum a guma ve sportovních halách.
 
Pokyny ke zpracování:
• Volné nečistoty a prach nejdříve odstraňte vysavačem, koštětem nebo mopem.
• Dodržujte obecné a příp. specifické požadavky na ochranu zdraví při práci. Bližší pokyny naleznete v souladu s GISCODE v návodech k obsluze, které jsou dostupné na     stránkách www.wingis-online.de.
• Materiál dobře protřepejte.
 
Ředidlo Voda.

Nanášecí technika/spotřeba materiálu
Vytírací mop LOBATOOL. Na velkých plochách použijte vhodný plochý vytírací mop, Marob-Gigant nebo mycí automat. / v závislosti na použití přidejte cca 500-1000 ml na kýbl s 10 l vody, vystačí na 100 m².
 

Pokyny ke zpracování
Doba schnutí:
• cca 60 min.
 
Použití:
Prvotní péče
Pokud nemůžete provést prvotní péči disperzním pečujícím prostředkem, jako je např. LOBACARE® SportCare, připravte směs prostředku k péči o sportovní podlahové krytiny v poměru 1:5 s vodou a touto směsí vytřete podlahovou krytinu. Mokrá místa setřete. Neleštěte.
 
Průběžná péče (ruční)
Připravte roztok prostředku k péči o sportovní podlahové krytiny v poměru 1:10 s vodou a vytřete podlahu mopem.
K důkladnému čištění naneste nezředěný prostředek k péči o sportovní podlahové krytiny přímo na znečištěné místo a intenzivně rozetřete čisticím strojem nebo navlhčeným padem.
 
Průběžná péče (strojní)
Připravte roztok prostředku k péči o sportovní podlahové krytiny v poměru 1:5 s vodou a vyčistěte podlahu mycím automatem. K dosažení dostatečného pečujícího účinku nesmíte provést následné vysávání roztoku. Nechejte zbytkovou vlhkost na ploše zaschnout. K důkladnému čištění naneste nezředěný prostředek k péči o sportovní podlahové krytiny přímo na znečištěné místo a intenzivně rozetřete čisticím strojem nebo navlhčeným padem.
 
Základní čištění:
Přípravek můžete odstranit základním čištěním prostředkem k základnímu čištění LOBACARE® Grundreiniger Spezial, v případě linoleových krytin musíte použít přípravku LOBACARE® CareRemover, podrobnosti viz technické informace výrobku.
 
Důležité pokyny:
Plochu nesmíte čisticím roztokem zaplavit. Použitím přílišného množství vody s příliš dlouhým působením může způsobit nabobtnání, proto je nutné zamezit vzniku takového stavu. Vlhkost, která vnikne do přístrojů, může způsobit poškození a korozi, z tohoto důvodu při sušení otevřete víka.
 

Obecné pokyny
Čištění pracovních nástrojů:
Pracovní nástroje okamžitě omyjte vodou.

Doba schnutí:
Uvedené doby schnutí platí při teplotě +20 °C a při relativní vzdušné vlhkosti 55 % až 65 % a při pečlivém větrání pracoviště bez průvanu. Nižší teploty, vyšší hodnoty relativní vlhkosti a horší větrání vede ke zpomalení schnutí. Před dosažením konečné tvrdosti nečistěte povrch mokrým čištěním a nepokládejte koberce. K zakrytí povrchu před dosažením konečné tvrdosti použijte výrobek LOBATOOL Cover 400. Specifické údaje o výrobku naleznete v příslušných technických informacích.

Informace v tomto dokumentu a všechny další pokyny a doporučení, která poskytujeme formou poradenství uživatelům, jsou výsledkem dosavadních zkušeností a jsou v souladu s podmínkami norem. Z důvodu celé řady možností použití a podmínek zpracování nezbavujeme uživatele povinnosti provést vlastní testy nebo využít technické poradenství formou kontaktu s oddělením technologie využití výrobků společnosti LOBA. Dodržujte doporučení výrobce krytiny a aktuální normy.
Naše ručení a odpovědnost se řídí výhradně našimi všeobecnými obchodními podmínkami a nejsou rozšířeny ani na základě této informace, ani naším poradenstvím. Vydáním nových technických informací pozbývají původní technické informace své platnosti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: