23.7. - 26.7. 2024 ZAVŘENO     Vážení zákazníci, z důvodu celofiremní dovolené bude eshop i prodejna mimo provoz   Poslední spedice skladového zboží je pondělí 22.7.2024   Od 29.7. bude běžný provoz    Děkujeme za pochopení Tým Ebenel  

AQUAFIX Click 9553 Dub bílý pískový

Kód: 684HYD9553
Akce
Neohodnoceno
1 349 Kč –25 %
AQUAFIX Click 9553 Dub bílý pískový
1 349 Kč –25 % 999 Kč / m2 825,62 Kč bez DPH
Skladem do 24 hodin
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Aquafix Click - zámková heterogenní vinylová plovoucí podlaha. Je 100% voděodolná na kompozitní desce 5,5mm. Instaluje se bez potřeby podložky a parotěsné fólie. Je bez stržených hran.

Plovoucí vinylová podlaha Aquafix Click 9553 Dub bílý pískový (Hydrofix Click 1123 Dub bílý pískový) je k dispozici v široké škále hnědých odstínů až po velmi oblíbené šedé barvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plovoucí vinylová podlaha Aquafix Click 9553 Dub bílý pískový v barvě borovice bílá rustikal se skládá z šesti vrstev. Díky její konstrukci nemusíte pod podlahu pokládat akustickou podložku.

Dekor podlahy perfektně ladí se současnými trendy v bydlení.

Švýcarské vinylové zámkové podlahy Aquafix Click jsou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky. Vhodné pro kolečkové židle s kolečky pro elastické podlahy - typ W.

 
9553

Výhody podlahy Aquafix Click

  • Extrémně stabilní nosná deska Rigid Composite Board (RCB)
  • Ochranná vrstva proti poškrábání
  • Voděodolná podložka
  • Útlum hluku 18 dB
  • Vrstvy spojené tavením
  • Snadná montáž

Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah.

Rustikální dekory podlah se těšily oblibě ve venkovských staveních a dnes se objevují v celé své parádě v moderním pojetí stylových interiérů.

 

Vrstvy vinylové podlahy Aquafix Click

Vrstvy vinylové podlahy Hydrofix Click.
1. Vysoce odolná ochranná vrstva Scratch Shield
2. Nášlapná vrstva
3. Dekorativní film
4. Nosná vrstva pro dekorativní film
5. Extrémně stabilní nosná deska Rigid Composite Board (RCB)
6. Voděodolná akustická podložka s velmi vysokou životností

Zdraví a bezpečnost: 
Antistatický a antibakteriální povrch má odpuzující účinek  proti nečistotám, a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost Bfl-s1.

Komfort a odolnost: 
Vinylová zámková podlaha Aquafix Click je velmi příjemná a teplá na dotyk bosou nohou. Vinyl je mnohem tišší než ostatní podlahoviny a nevytváří hluk jako laminátové podlahy. V kombinaci s integrovanou akustickou podložkou je dosaženo útlumu 18 dB. Podložka pod podlahu nebo parozábrana, se díky integrované podložce, nepoužívá.

Montáž: 
Rychlá a snadná instalace bez lepení a složitého nářadí a větších zkušeností s pokládkou díky systému Uniclic®. Podlaha je okamžitě po položení vhodná k užívání a zatížení. K podlaze jsou dostupné na vyžádání soklové lišty.

Údržba: 
Snadná údržba jak za sucha, tak za vlhka.

 

Podlaha Aquafix Click, jak již napovídá název, je 100% voděodolná.
Je vhodná pro všechny bytové prostory s intenzivní zátěží vč. WC a koupelen, pro veřejné a komerční prostory se středním zatížením, např. učebny, kanceláře, hotely, butiky, apod.
 

Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standart podlahy, Aquafix Click neobsahuje ftaláty a splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu GREENGUARD Gold (info níže).

 

Pokládka jde se systémem Uniclic snadno. Můžete si zavolat odborníka nebo ji zvládnete i sami. S třídou zátěže 23/32/41 se hodí pro chodby, schodiště nebo zatíženější prostory.

Podlaha pro velmi silnou zátěž v domácnosti.     Oblast použití     

Třída zátěže: 32 / 41 Bytová silná, komerční, průmyslová zátěž.

 

Způsob pokládky     

Pokládka bez použití lepidla. Patentovaný systém Uniclic. Pod podlahu není potřeba podložka ani parofolie. Dodatečná podložka se nesmí instalovat. 

 

Pokládka vinylové podlahy - video

Pokládka vinylové podlahy krok za krokem. Videonávod provádí celým procesem od rozbalení krabic až po instalaci obvodových lišt.

 
 

Vinylová podlaha bez ftalátů     Bez ftalátů     

Vinylová lepená podlaha bez obsahu ftalátů.

Vinylová podlaha Hydrofix Aqua splňuje limity pro certifikát Greenguard Gold.     Greenguard Gold     

Greenguard Gold zaručuje stabilní kvalitu vnitřního ovzduší škol, školek a dalších institucí se specifickými požadavky.

  • Podlaha je zcela šetrná k životnímu prostředí, 100% recyklovatelná, naprosto bezpečná, nemá žádný negativní vliv na přírodu nebo lidi.
  • Vinylová zámková podlaha Aquafix Click neobsahuje formaldehyd, těžké kovy ani ftaláty a splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí.
  • Je držitelem certifikátu GREENGUARD Gold.
  • Emise jsou nižší, než mají přírodní podlahoviny, jako jsou dřevěné podlahy, parkety, linoleum nebo tzv. ekologické podlahy. Oproti tzv. „ekologickým podlahám“ s certifikátem Blue Angel (Modrý anděl) je certifikát GREENGUARD Gold výrazně přísnější, ale především je vinylová podlaha přezkušovaná opakovaně během platnosti certifikátu.

 

 Vinylová podlaha Aquafix Click má certifikát Greenguard GoldVinylová podlaha Aquafix Click je 100% bez ftalátůVinylová podlaha Aquafix Click je voděodolnáVinylová podlaha Aquafix Click má kročejový útlum hluku 18 dBVinylová podlaha Aquafix Click je vhodná na podlahové topení

 

Vinylová podlaha se systémm Uniclic pro snadnou pokládku.   Zámky Uniclic    S patentovaným zámkovým systémem Uniclic položíte podlahu snadno, rychle a bez nepořádku.

 

Podlahy Hydrofix Click do domácnosti dáváme záruku 20 let.     Záruka pro domácnost     Na podlahy Aquafix pro váš domov dáváme záruku 20 let.

Na podlahy Hydrofix Click pro komerční prostory dáváme záruku 10 let.     Záruka pro komerční prostory     Na podlahy Conceptline pro komerční prostory dáváme záruku 10 let.

Typické příklady použití:
- pro nové rovné anhydritové a betonové podklady
- vhodné pro montáž na podlahy na suché bázi (OSB desky, MDF, MFP, cetris desky, zdvojené podlahy a jiné formy záklopů) 
- vhodné pro renovace původních podlah - díky nízké tloušťce, je možné pokládat na původní tuhé, stabilní krytiny
- kdy je nutná rychlá výměna původní podlahy za novou a okamžité užívání podlahy po dokončení
- pro prostory, kde není možné lepit či upravovat původní podklad (pronájmy, zachování původní dlažby, atd.)

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové plovoucí podlahy
Záruka: 20 let
Plocha v balíku: 1,99 m2
Rozměr: 1235 x 230 x 5,50 mm
Počet lamel v balení: 7 ks
Užitná třída: 23, 32, 41
Útlum zvuku: 18 dB
Celková tloušťka: 5,50 mm
Podlahové topení: Ano. Do 27°C, vhodné pro teplovodní topení. Elektrické topení - vhodné, pokud je vrstva nad dráty topné rohože větší než 35mm.
Sražená hrana: ne
Tlouťka nášlapné vrstvy: 0,30 mm
Zbytkový otlak: max. 0,03 mm
Rozměrová stabilita: ‹ 0,10%
Požární odolnost: Bfl-s1
Povrchová úprava : Polyuretan
Stálobarevnost: 6 / 7
Protiskluznost: R10
Tepelný odpor: 0,05 m2 K/W
Antistatické vlastnosti: ‹ 2 kV
Vliv kolečkové židle : vhodná, kolečka typ W (měkká kolečka) určená pro elastické podlahy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: