29. 9. 2023 ZAVŘENO Vážení zákazníci, v pátek 29. září 2023 bude eshop i prodejna mimo provoz Děkujeme za pochopení Tým Ebenel

ECOLINE Click plovoucí podlaha - vinyl 9507 Dub noblesní

Kód: 6840E9507
Akce
Neohodnoceno
1 088 Kč –11 %
ECOLINE Click plovoucí podlaha - vinyl 9507 Dub noblesní
1 088 Kč –11 % 967 Kč / m2 799,17 Kč bez DPH
Skladem do 24 hodin
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení

Zámková vinylová plovoucí podlaha na HDF desce 1235 x 230 x 9,50mm, bez stržených hran. Švýcarské zámkové vinylové podlahy Ecoline Click 9507 dub noblesní (Ecoline Click 13001 dub noblesní) jsou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Švýcarské zámkové vinylové podlahy Ecoline Click jsou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky.
Vhodné pro kolečkové židle s kolečky pro elastické podlahy - typ W.

Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah. Díky přesnosti výroby jsou podlahy vyráběny bez sražených hran či mikrohran, které jsou náročnější na údržbu a jsou živnou půdou pro bakterie a zdrojem nečistot.

Zdraví a bezpečnost:
Antistatický a antibakteriální povrch má odpuzující účinek proti nečistotám, a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost Bfl-s1.

Komfort a odolnost:
Vinylová zámková plovoucí podlaha Ecoline Click je velmi příjemná a teplá na dotyk bosou nohou. Vinyl je nnohem tišší než ostatní podlahoviny a nevytváří hluk jako laminátové podlahy. V kombibaci s HDF má navíc na spodní straně korkovou akustickou podložku a dosahuje útlumu 16dB. Vinylová plovoucí podlaha je nejvíc odolná plovoucí podlaha vůči vlhkosti (nenasákavá povrchová vrstva), nejstabilnější rozměrovým změnám a dynamickému otlaku. Je nejteplejší na omak a nejtišší plovoucí podlaha.

Podlahové topení:
Podlahovina je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení musí být zdroj tepla zabudován minimálně 35mm od povrchu podkladu. Plocha musí být vyhřívaná rovnoměrně. Maximální povrchová teplota činí 27°C, pod podlahu se nepoužívá žádná samostatná podložka jako u plovoucích podlah, která je izolant a odpadá další vzduchová izolační vrstva.

Montáž:
Rychlá a snadná instalace bez lepení a složitého nářadí a větších zkušeností s pokládkou díky systému Uniclic®. Podlaha je okamžitě po položení vhodná k užívání a zatížení.

Údržba:
Snadná údržba jak za sucha, tak za vlhka.

Konstrukce podlahy:
Je použita tzv.německá konstrukce, kdy vinylová vrstva je přímo spojená s nosnou deskou s extrémní hustotou a stabilitou. Eliminuje se tak trvalý otlak a deformace způsobené měkkou korkovou mezivrstvou mezi vinylem a HDF, užívané výrobci tzv.potugalské konstrukce.
Také stabilita vinylové vrstvy, a tím vznik spár, není během užívání podlahy ovlivněna rozměrovými změnami korkové mezivrstvy vlivem kolísání vzdušné vlhkosti. U portugalské konstrukce hrozí vznik tzv.prvotní - výrobní spáry, která se projevuje často již při montáži, kdy HDF desky podlahy jsou již na doraz, a přesto je spára mezi vinylovou vrstvou jednotlivých desek.

A+certifikat-objectflor-vinylove-podlahy
Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standart podlahy,
splňuje emisní certifikát A+ a obdržel eco certifikát.


Typické příklady použití:
- náhrada za původní plovoucí podlahy (stejná tloušťka, bez úprav obložek a dveří)
- vhodné pro stavby, kde byly podkladní vrstvy vylity pro dlažbu a plovoucí podlahy a klient chce vinylovou podlahu
- rychlá výměna původní podlahy za novou a zatížení podlahy během několika hodin
- pro prostory, kde není možné lepit a stěrkovat (pronájmy, původní dlažba)
- vhodné pro montáž na podklady na suché bázi (MDF, MFP, cetris desky, zdvojené podlahy a jiné formy záklopů)
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové plovoucí podlahy
Rozměr: 1235 x 230 x 9,50mm
Plocha v balíku: 1,883 m2
Počet lamel v balení: 5 ks
Užitná třída: 23, 32, 41
Celková tloušťka: 9,50 mm
Tlouťka nášlapné vrstvy: 0,40 mm
Zbytkový otlak: max 0,03 mm
Rozměrová stabilita: ‹ 0,05 %
Požární odolnost: Bfl-s1
Povrchová úprava : Polyuretan
Protiskluznost: R10 / DS / μ ≥0,6
Útlum zvuku: 14 dB
Podlahové topení: do 27°C, vhodné pro teplovodní topení Elektrické topení - vhodné, pokud je vrstva nad topnou rohoží větší než 35mm.
Tepelný odpor: 0,088 m2 K/W
Antistatické vlastnosti: ‹ 2 kV (antistatická)
Sražená hrana: ne
Vliv kolečkové židle : vhodná, kolečka typ W (měkká kolečka) určená pro elastické podlahy
Pevnost spoje: HDF >450 kg/m
Bobtnavost 24h: < 8%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: